Velkommen til Niels Lønnes Vej 15A, st.
Drømmer du om god plads og renoveret stand fra 2019 i skønne Gl. Gjesing så skal du læse videre her!
Boligen udgør hele 149 m2 med stort køkken/alrum og stue. Boligen har 3 gode værelser samt et soveværelse med walk-in.
Til boligen tilhører ligeledes et stort og lækkert badeværelse. Fra Køkkenet har du direkte udgang til den store terrasse med masser af muligheder!
Indenfor 1,5 km har du både indkøb, skole, daginstitution, som gør hverdagen praktisk nem! Området byder på masser af sportsfaciliteter samt nørreskoven i nærområdet med skønne natur omgivelser.
Ønsker du en fremvisning af denne bolig, så kontakt os på 7545 7588!
Økonomien i boligen
Opret dig i køberkartoteket og få besked om lignende boliger.
Få direkte besked, når der kommer relevante nye boliger til salg, der matcher dine ønsker. Du ser også de boliger, vi får til salg, som vi ikke viser på Nybolig.dk.
- Ejerlejlighed
- 6715 Esbjerg N
- 1.348.500 kr. – 2.247.500 kr.
Kontakt

Kontakt
Joachim Puggaard
Skal du også sælge?
Kontakt os og få en gratis salgsvurdering, så ved du hvad din bolig er værd.
- Få et hurtigt estimat af salgspris eller en grundig vurdering.
- Få et indblik i, hvad din ejendom er værd på markedet lige nu.
- Find ud af, hvor meget du selv kan købe for, hvis du ønsker at skifte bolig.
Hvor langt er der til nærmeste?
Se hvor lang tid der er mellem denne bolig og en anden adresse